Loading...
About

Biyografi

İnsan Kaynakları ve Yönetim alanında; Hızlı Tüketim Ürünleri, Üretim ve Perakende sektörlerinde bilinen çok uluslu yabancı ve Türk şirketlerinde 15 yılı aşan iş tecrübesi bulunmaktadır. Global İK Projelerinde rol almak üzere 2008-2011 yılları arası İtalya'da, 2015-2017 yıllarında da Rusya ve CIS ülkelerinden sorumlu İK Direktörü olarak Moskova'da görev yapmıştır.

Özellikle organizasyonel dizayn, kültürel transformasyon, değişim ve yetenek yönetimi alanlarında uzmandır. Bu kapsamda iş odaklı İK yönetimi ile şirketlerin iş sonuçlarını ve performanslarını artırmalarını sağlarken, çalışanlar için anlamlı, tatmin edici, geliştirici ve eğlenceli çalışma ortamları yaratmalarına liderlik eder.


Mesleğini gönülden severek yaparken, tutku ve başarma azmi ile beslenir. Hayat amacını başkalarına ilham vermek olarak tanımlar. Çalışma hayatında toplumsal cinsiyet eşitliği, kapsayıcı liderlik, çeşitlilik ve çalışan anne olmak konularında çalışmalar yürütmektedir. Koçluk yaklaşımını merkezine alarak, kendi gelişim ve öğrenme yolculuğuna devam etmekte ve bu alanda kurumlara ve bireylere profesyonel destek sağlamaktadır.


TOÇEV ve Koruncuk Vakfı başta olmak üzere farklı STK'larla, çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projeleri geliştirmiş ve bu projelerde görev almıştır.


Dünyada yeni yerler keşfetmeyi, yelken yapmayı, kayağı, hayvanları ve kızıyla oyunlar oynamayı sever. Cesaret, adil olmak, otantizm, şefkat ve kutunun dışında düşünmek önemli değerleri arasındadır. PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği ve PWN (Professional Women Network) başta olmak üzere çeşitli kuruluşlara üyelikleri bulunmaktadır.